Biżuteria dla nastolatki - na co postawić?

Biżuteria dla nastolatki – na co postawić?

Wiek nastoletni to bardzo ważny okres w życiu każdej dorastającej kobiety, która zaczyna odkrywać swoje prawdziwe ja. Bransoletki na rękę, naszyjniki, pierścionki, a może kolczyki? Wybierać można między wieloma opcjami, na co jednak się zdecydować? Podjęcie decyzji jest oczywiście o wiele prostsze w przypadku, gdy ktoś już posiada jakąś biżuterię i wiadomo jest co dokładnie lubi nosić, a czego nie. Jaka jest jednak najbezpieczniejsza opcja w przypadku, gdy nie posiada się takich informacji? 

Błysk na nadgarstku, uzupełniający całą stylizację 

Niepodważalnie bransoletki na rękę to jedna z najczęstszych biżuterii, które wybierają nastolatki. Delikatne srebrne, jak i złote łańcuszki świetnie spiszą w zestawieniu ze szkolnym ubiorem oraz tym wyjściowym. Nie są one nachalne w odbiorze, lecz elegancko zdobią nadgarstek.

Dzięki mnogości dostępnych na rynku modeli można wybrać taki, który będzie współgrał chociażby z kolczykami, czy też wisiorkiem. Złote bransoletki z sercem są na to idealnym przykładem – jest to w końcu jeden z najbardziej upowszechnionych wzorów. 

Spersonalizowany prezent zawsze na topie 

Bransoletki na rękę bardzo łatwo dobrać do charakteru osoby, która będzie je nosić. Nie tylko pasują one praktycznie do każdego stylu, ale i można często doczepiać do nich specjalne zawieszki, które mogą nawiązywać zarazem do pasji, czy też do aktualnie panujących trendów, tak jak jest to w przypadku złotej bransoletki z koniczynką.

Jakikolwiek wybierze się ostatecznie wzór należy pamiętać o tym, aby postawić na wysoką jakość danego produktu. Tylko wtedy będzie się miało pewność, że nie przetrze się on po krótkim czasie i będzie świetnie spełniał swoją rolę na przestrzeni kolejnych lat.