Wypożyczalnia aut dostawczych - oferta z Łodzi

Wypożyczalnia aut dostawczych – oferta z Łodzi

Auto dostawcze to odmiana samochodu osobowego lub lekkiego ciężarowego, która jest przeznaczona do przewozu różnego rodzaju ładunków. Warto w tym miejscu dodać, iż chodzi o ładunki lekkie, gdyż cięższe przewożone są przez pojazdy ciężarowe. Wypożyczalnia aut dostawczych Łódź jest odpowiedzią na potrzeby tych osób, które muszą przetransportować nieco większy ładunek – taki, który nie wejdzie do zwykłego samochodu osobowego. Co warto wiedzieć o ofercie? Czym charakteryzuje się wynajem auta dostawczego Łódź?

Wypożyczalnia aut dostawczych w Łodzi

Wypożyczenie auta dostawczego możliwe jest zarówno przez osobę prywatną, jak i przez firmę. Czasami każdy potrzebuje przewieźć coś większego – choćby z powodu przeprowadzki. Może być i tak, że pojazd potrzebny jest z uwagi na zobowiązania firmowe, gdy na przykład trzeba dostarczyć na czas określony ładunek. Wypożyczalnia aut dostawczych Łódź to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują auta dostawczego, a mieszkają w Łodzi lub w okolicy tego miasta.

Oferta wynajmu pojazdu dostawczego

Wynajem aut dostawczych Łódź prowadzony jest przez profesjonalną wypożyczalnię. Możliwy jest nawet wynajem długoterminowy, dzięki czemu można liczyć na korzystne rabaty.

W dostępnej flocie znajdują się furgony, izotermy i chłodnie, kontenery z windą lub bez windy, skrzynie z plandeką, plandeki z kabiną sypialną, lawety i busy do przewozu osób. Wypożyczalnia aut dostawczych Łódź zapewnia też możliwość dostarczenia pojazdów na teren Zielonej Góry za dodatkową opłatą. Jest to bardzo korzystna oferta, a wszystkie formalności można załatwić przez telefon