wynajem namiotów weselnych

Wynajem namiotów weselnych

Planujesz wesele na świeżym powietrzu? A może chcesz najważniejszą uroczystość swojego życia zorganizować w miejscu dla ciebie szczególnym? Nic prostszego. Zadbaj tylko o odpowiednią oprawę i infrastrukturę dla tego wydarzenia.

Potrzebny nam będzie namiot

Zanim zaczniemy zabawę na naszym wymarzonym weselu na świeżym powietrzu, musimy zadbać o wynajem namiotów weselnych. Goście bowiem nie tylko muszą gdzieś siedzieć i móc normalnie zjeść, ale też schronić się przed ewentualnym wiatrem i deszczem. Aby zamówić odpowiednie pomieszczenie, które pomieści naszych gości, zwrócić się należy do jednej z firm, które oferują tego typu usługi. Wystarczy wpisać w Google frazę „wynajem namiotów weselnych” i w ciągu kilkunastu sekund znajdziemy odpowiednie przedsiębiorstwo. Zamawiając wybrany przez nas namiot, zadbajmy też o to, aby było on ogrzewany i klimatyzowany, a także na tyle duży, aby zmieścił się w nim podest dla orkiestry i znalazło miejsce do tańczenia.

Ślub pod chmurką

Jeśli odhaczyliśmy już punkt pod tytułem „wynajem namiotów weselnych”, to pozostaje nam zorganizować samą ceremonię ślubną. Już na wstępie musimy wiedzieć, że dużo prostszym zadaniem będzie zorganizowanie ceremonii świeckiej niż kościelnej. Ślub kościelny w praktyce nie może być udzielany poza murami świątynni. Wyjątkiem są szczególne okoliczności takie jak choroba jednego z nowożeńców czy na przykład pobyt w więzieniu. W praktyce ślub tego typu możemy zorganizować, tylko mając znajomego księdza. Zupełnie inaczej ma się rzecz, jeśli chodzi o urzędnika USC. Ten udzieli nam ślubu poza budynkiem urzędu, a koszt takiej operacji nie powinien przekroczyć tysiąca pięciuset złotych.