Wibratory: co można znaleźć w sex shopach?

Wibratory: co można znaleźć w sex shopach?

Życie erotyczne wielu Polaków zaczęło zmieniać się pod koniec lat 70. Seks nadal jest w wielu parach tematem tabu, ale w wielu o erotycznych potrzebach rozmawia się bardzo dużo. Nie brakuj również par, które chcąc urozmaić swoje życie erotyczne sięga po różnego rodzaju zabawki erotyczne. Nie da się ukryć, że najczęściej kupowany jest wibrator. W sprzedaży pojawiają się coraz to nowe modele. wibrator dla kobiet ma konkurencję: dołączyły do niego wibratory erotyczne dla par.

Jak wybierać wibrator dla par?

Wibratory erotyczne dla par pojawiły się na polskim rynku niedawno. Szybko zostały zaakceptowane i dzisiaj na rynku wibratory erotyczne dla par to mnóstwo różnych modeli. Wśród nich idealne model znajdą pary złożone wyłącznie z kobiet, jak i pary heteroseksualne. Wibrator dla dwojga ma taką konstrukcję, że w sypialniach każdej z tych par sprawdzi się równie dobrze. Wibrator dla dwojga jest urządzeniem niewielkich rozmiarów. Masturbatory dla dwojga mogą przypominać kształtem literę U.

Bardzo szeroki wybór

Masturbatory dla dwojga to nie tylko wspomniany wyżej wibrator w kształcie litery U. Masturbatory dla dwojga to dzisiaj bardzo szeroka i różnorodna oferta. Na półkach w stacjonarnych czy internetowych sklepach z akcesoriami erotycznymi znajdziemy również na przykład wibrujące pierścieni, wibrujące nakładki bądź pierścienie.

Wybór wibratorów dla par jest coraz większy. Przybywa też par, które nie wahają się po nie sięgnąć. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym poprzednim artykule.