mężczyzna w bluzie

Moda 2018 – co warto mieć w szafie?

W każdym sezonie modne są nieco inne rzeczy. Wiadomo, że nikt nie będzie co sezon wymieniał wszystkich rzeczy w swojej szafie, jednak warto dokupić do niej kilka elementów, które są uznawane za najbardziej trendy – i zestawiać je z już posiadanymi. Tylko co jest w tej chwili najmodniejsze?

Kolczyki frędzle

Moda na frędzle wróciła i od razu pojawiły się one na torebkach czy właśnie na kolczykach. Modne kolczyki-frędzle w różnych kolorach to hit ostatnich miesięcy, który pasuje zarówno do stylizacji bardziej wieczorowych, jak i codziennych, a nawet sportowych. Takie uniwersalne elementy bezapelacyjnie warto posiadać, dlatego zachęcamy do zakupów!

Bluza z flamingami

Bluza z flamingami to także element ubioru, który warto mieć w szafie. Nadaje się tak na letnie wieczory, jak i na jesienne wyjścia, dlatego jest produktem użytecznym przez wiele miesięcy w roku. Bluza z flamingami może być biała, czarna, albo występować w jeszcze innym kolorze, a najlepiej jest zestawiać róż flamingów ze szminką w tym samym kolorze. Zresztą, kto chce się dowiedzieć więcej o tym modnym ciuszku, kogo interesują bluzy z flemingami, powinien zajrzeć do artykułu „Bluza z flamingami – czyli co nosić w tym roku?. Znajdzie tam dokładniejsze uwagi, porady i wytyczne.

Najmodniejszy jest fiolet

Barwa fioletowa jest najmodniejsza w tym roku! Dlatego właśnie warto kupić jakieś fioletowe dodatki czy ubrania i koniecznie je nosić. Mogą to być kolczyki, szminka, bluzka, albo lakier do paznokci. Może to być apaszka, szorty, getry – tak naprawdę wszystko. Fiolet świetnie wygląda z bielą, zielenią, kolorem żółtym – można dzięki niemu prezentować się bardzo twarzowo.