Mieszkania na sprzedaż Poznań Ogrody

Planujesz zakup mieszkania na Ogrodach w Poznaniu? Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu dla najbardziej wymagających oferuje firma Nickel Development. Podwyższony standard wykończenia i nietuzinkowa architektura to największe zalety naszych inwestycji. Tanie mieszkania pod Poznaniem nie spełniają Twoich oczekiwań? Wybierz Osiedle Botaniczna od developera Nickel Development i stwórz odpowiednią przestrzeń dla siebie.

Zamieszkaj na Osiedlu Botaniczna

Oferujemy mieszkania deweloperskie na sprzedaż w atrakcyjnych cenach, które znajdują się na Ogrodach, m.in.:

  • dwupokojowe z aneksem kuchennym,
  • trzypokojowe z oddzielną kuchnią,
  • czteropokojowe, przygotowanych z myślą o większych rodzinach.

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż nieruchomości z przeznaczeniem handlowo-usługowym oraz apartamentów o podwyższonym standardzie.

Ciesz się najlepszą lokalizacja

Wolisz, aby okna Twojej sypialni były skierowane na Ogród Botaniczny czy panoramę miasta? Z nami zawsze masz możliwość wyboru. Dodatkowym atutem naszej inwestycji są najlepsze rozwiązania w zakresie układu mieszkań. Przyszłym Mieszkańcom Osiedla Botaniczna w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oferujemy mieszkania w standardzie pod klucz. Koszt wykończenia mieszkania zależy m.in od metrażu oraz materiałów.

Wille Wodziczki – kameralne apartamenty

Wille Wodziczki na Sołaczu to nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa składająca się z 35 apartamentów 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 28 do 106 m² blisko Ogrodów. Jej niewątpliwym atutem jest atrakcyjna lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych części Poznania. Na terenie Sołacza znajdują się liczne tereny zielone oraz rozbudowana infrastruktura sportowa, na przykład Park Sołacki, Parki Wodziczki, kompleks na Golęcinie.

Luksusowe mieszkania na Sołaczu w standardzie pod klucz

Wille Wodziczki stylizowane są na architekturę okresu międzywojennego. Apartamenty wyróżniają się wysokim standardem wykończenia. Są nie tylko komfortowe i wygodne, ale także funkcjonalne. Mieszkania deweloperskie od Nickel Development dostępne są w standardzie pod klucz.