wynajem namiotów weselnych

Jaki namiot weselny wybrać

Wesele na świeżym powietrzu to marzenie wielu młodych par. To możliwość wyboru szczególnego dla nich miejsca, a także szansa na zorganizowanie niezapomnianej i nieszablonowej uroczystości. Zanim jednak zaprosimy gości na nasze wesele pod chmurką, musimy wypożyczyć namiot na wesele.

Czemu namiot?

Namiot na wesele to aktualnie najpraktyczniejsza i najbardziej ekonomiczna formuła, która pozwala na zorganizowanie wesela na świeżym powietrzu. Aby go postawić, wystarczy nieduży fragment płaskiego terenu i zgoda lokalnych władz na zorganizowanie imprezy masowej. Namiot na wesele łatwo się rozstawia i jeszcze szybciej i prościej demontuje. Dodatkowo namiot weselny gwarantuje nam praktycznie to samo co sala weselna w restauracji.

Jurta? Hala namiotowa?

Zanim jednak przyjdzie nam imprezować, to musimy jeszcze wybrać nasz namiot weselny. Może to być hala namiotowa. Standardowo taki namiot weselny ma dwanaście lub piętnaście metrów szerokości. I wykonany jest z poliestru. Długość takiego namiotu jest dowolna, gdyż składa się on z pięciometrowych modułów, które możemy przyłączać wedle naszego uznania. Dodatkową zaletą jest niezwykła lekkość tego typu konstrukcji. Jeszcze innym rozwiązaniem są hale z plexi. Są uważane za bardziej solidne i umożliwiają szczelne zamknięcie, wyciszenie i ocieplenie wnętrza. Ich wynajem jest jednak nieco droższy niż w przypadku hal namiotowych. Specyficznym rozwiązaniem jest jurta. To namiot, który zbudowany jest na planie koła. Możemy je wynająć w różnych powierzchniach. Mogą one pomieścić od czterdziestu do osiemdziesięciu gości weselnych.