Jak dobrać bransoletkę do stylizacji?

Jak dobrać bransoletkę do stylizacji?

Projektanci współczesnej biżuterii rozpieszczają swoich klientów pod względem ilości modeli swoich produktów. Bransoletki na rękę są tego idealnym przykładem. Mogą być one zarazem delikatne, ledwo dostrzegalne, a innym razem grubsze, przyciągające wzrok.

W dzisiejszych czasach kobiety mają coraz częściej problem z ich doborem. Postawić na uniwersalne bransoletki na rękę, które pasują do prawie wszystkich stylizacji, czy może na model bardziej wyrazisty, który założy się raz na jakiś czas, ale bardziej przyciągnie on uwagę innych przy konkretnym spotkaniu? Wybór już w tym przypadku jest indywidualny, istnieją jednak zasady, którymi warto się kierować. 

Sylwetka ma znaczenie 

Wbrew pozorom bransoletki na rękę można dobrać według wielu czynników. Najczęstszym z nich jest sama fizjonomia kobiety. Jeżeli przedstawicielka płci pięknej odznacza się smukłymi ramionami, to korzystnie na jej nadgarstkach prezentują się delikatne złote bransoletki z koniczynką lub też innym wzorem. W przypadku pań o szerszych ramionach dobrym rozwiązaniem będą modele bardziej wyraziste.

Stylizacje – postaw na sprawdzone rozwiązania 

Z biżuterią jest czasami jak z sukienkami. Są modele, które założy się na co dzień, jak i takie, które nadają się na jedno konkretne wyjście. Delikatne bransoletki na rękę z pewnością należą do tego pierwszego rodzaju. Spisują się one świetnie zarówno w codziennych stylizacjach, jak i w tych wyjściowych, bardziej uroczystych. Można je założyć do szkoły, pracy, na wyjazd wakacyjny, czy też na imprezę. Z pewnością nie da się im odmówić funkcjonalności.