makijaż permanentny poznań

Co powinnyśmy znaleźć w dobrym salonie kosmetycznym

Wraz z upowszechnianiem się mody na zdrowy i elegancki styl życia, coraz więcej kobiet decyduję się odwiedzić salon kosmetyczny. O ile jednak kiedyś gabinet kosmetyczny, kojarzył się nam wyłącznie z dbałością o skórę, to dziś profesjonalny salon kosmetyczny musi zagwarantować swoim klientkom pełen wachlarz usług.

Usługi

Salon kosmetyczny powinien przede wszystkim zagwarantować jak najszerszy zakres usług, tak aby odwiedzająca gabinet kosmetyczny klientka, miała pełną świadomość, że wszystkie usługi jest w stanie wykonać na miejscu, bez konieczności przemieszczania się. Gabinet kosmetyczny to oczywiście manicure oraz pedicure.

Nie może zabraknąć też innych popularnych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak zabiegi na twarz co oznacza czyszczenie tradycyjne, mikro-dermabrazja, maseczki, depilacja nadmiernego owłosienia. W ofercie powinien znaleźć się peeling, a także depilacja woskiem oraz makijaż.

Makijaż

Oferta dobrego salonu powinna przewidywać zarówno makijaż okolicznościowy, jak i makijaż permanentny. Do tej usługi można także dołączyć sprzedaż kosmetyków i przyborów kosmetycznych z linii profesjonalnej, których nie można dostać w drogeriach, a jedynie w hurtowniach kosmetycznych. Korzystnym rozwiązaniem jest zaoferowanie klientkom, różnych metod wykonywania makijażu permanentnego. Te powinny móc wybierać pomiędzy metodami, które są bardziej inwazyjne, ale dają lepsze i trwalsze efekty oraz mniej inwazyjnymi, mniej bolesnymi, ale ze świadomością, że w krótkiej perspektywie będą zmuszone ponownie odwiedzić salon.