Co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć o wibratorach dla par?

Co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć o wibratorach dla par?

Wibratory na chwilę obecną uznane zostały za najbardziej popularne zabawki erotyczne. W sprzedaży są dostępne bardzo różne rodzaje wibratorów. Obok tych dedykowanym kobietom są także wibratory dla par.

Łatwe w użyciu

Wibratory dla par zostały zaprojektowane tak, aby jednocześnie mogły z nich korzystać – zgodnie z nazwą – dwie osoby. Stworzono je z myślą zarówno o parch heteroseksualnych jak o parach, które tworzą dwie kobiety. Swoją budową wibratory dla par przypominają literę U. Doskonale sprawdzają się zarówno do stymulacji łechtaczki, jak i do pobudzania punktu G. Zaletą tych coraz bardziej popularnych gadżetów erotycznych jest to, że są wyjątkowo proste w użyciu. Wibratory dla par bardzo często wybierają kobiety, które podczas stosunku nie osiągają orgazmu.

Jaki wibrator wybrać?

Wibratory dla par to przynajmniej kilkanaście bardzo różnorodnych modeli. Różnią się one między sobą między innymi sposobem sterowania oraz rodzajem wibracji. Dzięki temu, że wybór wibratorów dla par jest tak bardzo szeroki, każda para ma możliwość wybrania modelu, który najlepiej jej odpowiada. Wybierając wibrator dla par koniecznie należy zwrócić uwagę nie tylko na jego możliwości, ale również na materiał, z którego został wykonany. Najbardziej bezpieczne, hipoalergiczne są wibratory, które zostały wykonane z silikonu medycznego. Ich zaletą jest także to, że są miłe i bardzo miękkie w dotyku. Dodatkowy plus: łatwo utrzymać je w czystości. Niektóre modele są wodoodporne; sprawdzą się do wspólnych zabaw pod prysznicem.