flamingi

Bluza z flamingami – czyli co nosić w tym roku?

Flamingi kojarzą się wszystkim ze słońcem i ogólnie rzecz biorąc z ciepłym otoczeniem. Zapewne dlatego, że to gatunki zamieszkujące strefy ciepłe i gorące całego świata – poza Australią. Skoro widzimy je na zdjęciach jak spacerują w słońcu, później mamy podobne, słoneczne skojarzenia. Dlatego też ubiory z nadrukiem flamingów nadają się tak na okresy ciepłe, jak i chłodne – dla tej pierwszej grupy będzie to po prostu idealna aura, a w okresie nieco chłodniejszym będziemy się czuli ogrzani wspomnieniami słońca i wyobrażeniem ciepłych krajów. Bluza z flamingami to hit tego roku – warto go mieć!

Różowe elementy

Flamingi są różowe – co prawda mniej niż na licznych, graficznych przedstawieniach – ale jednak czyni to z nich naprawdę ciekawe zwierzęta. Kolor ten będzie świetnie kontrastował z bielą czy czernią, dlatego najwięcej jest bluz operujących właśnie tymi kolorami jako tło. Z różem świetnie się także prezentuje zieleń, dlatego właśnie zielone tło czy też zielone elementy także można znaleźć na tego rodzaju ciuchach. Butik z bluzkami oferuje najmodniejsze bluzki, która zachwycają także intrygują, bluzki nadają się zarówno do oficjalnych, jak i sportowych stylizacji – w zależności od tego z czym ją zestawimy.

Do czego nosić bluzę?

Jeśli ubierzemy ją do dżinsów i na przykład różowych szpilek, będziemy się prezentować obłędnie. Można ją również zestawić z szortami, w ten sposób tworząc stylizację na nieco chłodniejszy, ale letni dzień, albo ubrać do getrów i pójść pobiegać czy pojeździć na rowerze. Jak widać, jest to bluza uniwersalna – na ciepłe i chłodne dni, na wyjście ze znajomymi czy samotną przechadzkę, na randkę i na jogging. A do tego naprawdę modna!