Bluza z flamingami – czyli co nosić w tym roku?

Flamingi kojarzą się wszystkim ze słońcem i ogólnie rzecz biorąc z ciepłym otoczeniem. Zapewne dlatego, że to gatunki zamieszkujące strefy ciepłe i gorące całego świata – poza Australią. Skoro widzimy je na zdjęciach jak spacerują w słońcu, później mamy podobne, słoneczne skojarzenia. Dlatego też ubiory z nadrukiem flamingów nadają się tak na okresy ciepłe, jak i chłodne – dla tej pierwszej grupy będzie to po prostu idealna aura, a w okresie nieco chłodniejszym będziemy się czuli ogrzani wspomnieniami słońca i wyobrażeniem ciepłych krajów. Bluza z flamingami to hit tego roku – warto go mieć!

Różowe elementy

Flamingi są różowe – co prawda mniej niż na licznych, graficznych przedstawieniach – ale jednak czyni to z nich naprawdę ciekawe zwierzęta. Kolor ten będzie świetnie kontrastował z bielą czy czernią, dlatego najwięcej jest bluz operujących właśnie tymi kolorami jako tło. Z różem świetnie się także prezentuje zieleń, dlatego właśnie zielone tło czy też zielone elementy także można znaleźć na tego rodzaju ciuchach. Najpopularniejsza jest bluza Colorshake, która zachwyca także intrygującym, obszernym kapturem, jest nieco dłuższa (jak tunika) i nadaje się zarówno do oficjalnych, jak i sportowych stylizacji – w zależności od tego z czym ją zestawimy.

Do czego nosić bluzę?

Jeśli ubierzemy ją do dżinsów i na przykład różowych szpilek, będziemy się prezentować obłędnie. Można ją również zestawić z szortami, w ten sposób tworząc stylizację na nieco chłodniejszy, ale letni dzień, albo ubrać do getrów i pójść pobiegać czy pojeździć na rowerze. Jak widać, jest to bluza uniwersalna – na ciepłe i chłodne dni, na wyjście ze znajomymi czy samotną przechadzkę, na randkę i na jogging. A do tego naprawdę modna!

Bluza z flamingami – czyli co nosić w tym roku?
4.7 (93.33%) 3 głosów